|
|
home
| archief
| links
| bericht plaatsen
Sinds vrijdag 2 maart 2007,
jaargang 20 week 10 |
|
|
Vorige pagina | Volgende pagina Het Grote Kerstfeest !maandag 27 oktober 2008, 00:08:32Kom in de stemming tijdens Het Grote Kerstfeest !
Zin in een super spektakel met Kerst? Kom dan naar Het Grote Kerstfeest, op zaterdag 13 december in MECC te Maastricht. ’s Lands beste artiesten passeren de revue: Nick & Simon, Ali B, Yes-R, Brace, Gio, Djumbo, Kus, Shuman & Angel-Eye, Gebroeders Ko, Tessa (Popstars) en een bijzonder kerstcadeau in de vorm van surprise act van een Special Guest. De show wordt gepresenteerd door Kevin Hellenbrand (CH! Ontspanning | http://www.hetgrotekerstfeest.nl Het einde van de telefoonterreurzondag 26 oktober 2008, 02:33:20De Call Control is een plug & play filter voor de analoge telefoonlijn die alle inkomende gesprekken die niet voorzien zijn van een geldige identificatie (CLIP) blokkeert. De Call Control voorkomt hiermee telefonisch overlast, stalking, bedreiging en controle-telefoontjes van het inbrekersgilde. Tevens geschikt voor het tegengaan van fax-reclame. Nu leverbaar op www.call-control. Media | http://www.beterproduct.nl Yassine Administratievrijdag 24 oktober 2008, 15:02:20Wie wil zijn administratie ordenen. neem contact met Yassine.
Ik kan uw administratie ordenen, alle benodigde administratie.Verder:
a.Ordenen van administratie
b. steun GREENPEACE DOOR HET STUREN VAN 1 MAILTJE !zaterdag 18 oktober 2008, 01:47:48greenpeace heeft u hulp nodig
wat kun je doen : ga naar de website en druk op email versturen DAT IS ALLES !
groetjes en dankjewel
website:
http://greenpeace-hulpgevraagd. Milieu | http://greenpeace-hulpgevraagd.tk Vraag & Antwoordvrijdag 17 oktober 2008, 23:42:07Altijd en overal antwoord op uw vragen! INEED is de nieuwe persoonlijke informatiedienst voor al uw vragen, die u per sms opvraagt en ontvangt. Onze medewerkers geven u binnen 5 minuten antwoord op uw vraag. 365 dagen per jaar, 7 dagen per week, van 06: 00 uur ’s ochtends tot 0: 00 uur ‘s nachts. Voor al uw vragen! Nieuw ontwerp van boekomslag en website voor het boek: "Het verloren Perkament†van de auteur Ron Heymenberg door XCJdinsdag 14 oktober 2008, 18:10:28Nieuw ontwerp van boekomslag en website voor het boek: “Het verloren Perkament†van de auteur Ron Heymenberg door XCJ reclameproductie.
Over de Auteur
Ron Heymenberg heeft de afgelopen jaren diverse boeken geschreven en heeft in zijn nieuwste boek "Het Verloren Perkament " zijn meeslepende schrijfstijl gecombineerd met zijn grote passie voor geschiedenis. Een jarenlange studie van de Franse Katharen streek combineerde hij op wervelende wijze met een mysterieus verleden van zijn woonplaats "Amersfoort". Een grachtenpand welke hij zelf in 2007 in de binnenstad bezichtigde, had in de keuken een dichtgemetseld luik waarvan de makelaar niet kon vertellen wat er onder zat. Hij ging zelf op onderzoek en ontdekte in de stadsarchieven de ware geschiedenis van het huis. Ontspanning | http://www.xcj.nl Vorige pagina | Volgende pagina |
CategorieInternet (178)ICT (50)Horeca (17)Bouw (38)Media (87)Ontspanning (260)Overig (384)Bedrijven (215)Personeel (62)Vakantie (77)Milieu (15)Wetenschap (14)Kunst (2)Laatste 10 berichtenBoek Toeval of niet? van Eugène de Groot met oorspronkelijke visie op toevalSTAEKELKE en de KASTAANJEL -STEKELTJE en de KASTANJEJUP en DRUP aan zieëCrowdfunding voor unieke voetbalplatform ter voorkoming gokverslavingIn de geest (geis) van de WeidePENDOELIEDE BOOM / D'N BOUM HEB IK DAT! -als het over hondenpoep gaat-Derde dialect prentenboekje JUP en DRUPBoek over adoptie, identiteit en reizen door Sri Lanka — met opbrengst voor een goed doel |