In 2015 is in Nederland 39 miljard kilowattuur (kWh) aan elektriciteit opgewekt in kolencentrales, een flinke stijging ten opzichte van het jaar ervoor. Dit is het vierde jaar op rij dat de elektriciteitsproductie uit steenkool toegenomen is.
Betaal niet teveel, zeker niet voor kolenstroom
Door Redactie MijnBericht · 20 juli 2016
Meer in Milieu
Natuurlijk Duurzaam!
Duurzaam leven, dat leek me altijd een hele opgave. Op een dag heb ik de stap genomen en heb ik mijn hele leven omgegooid. Een groene energieleverancier, biologisch eten en zelfs zonnepanelen aangeschaft. Op internet zijn er veel sites die me helpen met duurzaam leven.
Huismerkled
Led verlichting aanschaffen is duur en dat doe je niet zomaar, maar het is wel een goede keuze waar je profijt van zult hebben. Led is de toekomst van duurzaamheid en energie besparing. Het vervangt de halogeen en gloeilamp die in 2016 uit de handel gaan. Led verlichting werkt me
Verzorgingsgebied per waterleverancier
Het distribueren van drinkwater valt in Nederland onder de verantwoordelijkheid van 10 waterleveranciers. Naast de distributie houden de bedrijven zich bezig met het winnen en zuiveren van water en het aanleggen en onderhouden van de waterleidingen.